Úvod

Horský hotel Lesana Špindlerův Mlýn nabízí ubytování ve 38 dvou- až šestilůžkových pokojích (s možností přistýlky). Celková kapacita až 150 lůžek. Součástí každého nově vybaveného a zmodernizovaného pokoje je vlastní sprcha/WC, televize se satelitním příjmem, telefon, trezor a mini bar. Poskytujeme pobyt se snídaní, s polopenzí nebo s plnou penzí. Rádi také ubytujeme Vašeho domácího mazlíčka. Parkování je možné přímo u hotelu a to zcela zdarma.

Hotel Lesana ve Špindlerově Mlýně je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v kterémkoliv ročním období a je vhodným výchozím bodem pro turistiku do všech částí Krkonoš.
 

         Moderní koupelny         Vychutnejte si krásu přírody lokality Špindlerův Mlýn.       

STRAVOVÁNÍ

Snídaně a večeře podáváme formou švédských stolů, obědy formou výběru z menu.

Stylová restaurace s krbem nabízí posezení v útulném prostředí. V našem jídelním lístku najdete speciality české i mezinárodní kuchyně. K příjemné náladě přispěje sklenka výborného vína z naší vinotéky nebo půllitr tradičního piva Budweiser Budvar nebo kvasnicového Lobkowitcz. V letních měsících můžete využít posezení na přilehlé venkovní terase.

 

       Špindlerův Mlýn a dobré jídlo.   


SLUŽBY HOTELU       ZDE
 

  • Vyžití pro Vaše děti

Hotel nabízí tři dětské koutky pro každý věk. Volné chvíle jim zpříjemní playstation 3 room nebo multi funkční místnost s diskotékou.

Na požádání Vám zapůjčíme dětské chůvičky, ohřívače lahviček pro miminka i vysoušeč vlasů.

 

  •      Volný čas

Během Vašeho pobytu můžete využít billiard, společenské hry (vně i uvnitř hotelu), internetovou kavárnu, lobby bar s TV.

Hotel disponuje vlastní lyžařskou školou (dětský vlek přímo u hotelu) s kvalifikovanými instruktory a půjčovnou veškerého lyžařského vybavení. V létě Vám zapůjčíme horská kola nebo Vám je uschováme v hotelové kolárně. 

 

  • Firemní akce a oslavy:

Restauraci s barem a patrovou galerií (oddělená část pro 30 osob) pronajmeme firmám i organizovaným skupinám k uspořádání školení, firemních prezentací či soukromých oslav. Konferenční místnost pro 30 - 40 osob je vybavena zvukovou technikou, přehrávači VHS i DVD a promítacím přístrojem. Dle Vašeho přání zapůjčíme i další technické přístroje.

  

Hotel Lesana, Špindlerův Mlýn - Krkonoše.       Krkonoše, ubytování, Špindlerův Mlýn a hotel Lesana.       Ve špindlerově Mlýne je vše co si člověk dokáže představit. 


Zaregistrovat do Novinek e-mailem
 

 

Rezervation on-line

 

Hotel Lesana - Špindlerův Mlýn na Facebooku


 


 


 

Seznam.cz

 

 
 

Komentáře hostů

18.07.2010, 13:01 , Hotel Lesana | Komentáře: 76 | Počet zobrazení: 21264

Celý článek...